KONKURS NA MIKROPROJEKT
Godziny pracy biura: Poniedziałek-Piątek: 8:00 do 14:00
Corteva logo LGD logo

Szukaj na stronie

Siłownia zewnętrzna w KniażycachW ramach programu TalentA Pani Alicja Kożuch we współpracy z uczestniczkami projektu z Gminy Fredropol i Przemyśl zdobyły I miejsce w konkursie grantowym i otrzymały 10 000,00 $ na realizację projektu „Aktywne kobiety na wsi”.

W ramach projektu zostały zrealizowane następujące działania:
- wykonanie siłowni zewnętrznej w miejscowości Kniażyce,
- zakup sprzętów: glebogryzarka, nożyce do żywopłotu, suszarki do grzybów, przecieraki do warzyw,
- szkolenie z obsługi siłowni.

Celem grantu było zwiększenie zaangażowania kobiet mieszkających i pracujących na wsi w dodatkowe aktywności podnoszące ich wiedzę, nakierowane na rozwój osobisty i wzrost i wzrost aktywności fizycznej.

Realizacja  Programu TalentA w Polsce była możliwa dzięki firmie  Corteva Agriscience, która aktywnie wspiera kobiety pracujące w rolnictwie.     DZIĘKUJEMY!

GALERIA

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LGD "Ziemia Przemyska" Pl. Dominikański 3, 37-700 Przemyśl

Nasz adres

LGD "Ziemia Przemyska"
Pl. Dominikański 3
37-700 Przemyśl
 
16 676 02 57, 691 079 944, 691 106 533
 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.