DZIAŁANIA PROJEKTOWE
Godziny pracy biura: Poniedziałek-Piątek: 8:00 do 14:00
Corteva logo LGD logo

Szukaj na stronie

XVII spotkanie TalentAW każdej działalności komunikacja interpersonalna jest bardzo ważnym elementem. Wyróżnia się komunikację wewnętrzną pomiędzy współpracownikami, która bardzo często stanowi fundament działalności oraz komunikację zewnętrzną, która to stanowi zwykle podstawę zdobywania nowych i utrzymywania obecnych klientów. Podczas przeprowadzonego szkolenia w dniu 27 czerwca 2022 roku przez Pana Janusza Hołyszko Uczestniczki dowiedziały się, jakie bariery stoją nam na przeszkodzie w prowadzeniu skutecznej komunikacji oraz co zrobić, aby polepszyć skuteczność wymiany informacji oraz porozumiewania się zarówno w obrębie działalności, jak i w obszarze jej działania.
Drugim tematem omawianym podczas spotkania było zarządzanie projektami unijnymi, w tym m.in.: zamówienia publiczne. Pisanie wniosków o dofinansowanie z funduszy UE to praca na wysokim poziomie. Nie wszystkie złożone przez wnioskodawców wnioski otrzymują dofinansowanie. Jest wiele ważnych czynników, które trzeba wziąć pod uwagę, żeby wniosek otrzymał dofinansowanie i mógł zostać poprawnie zrealizowany. W zależności od programu, istnieją różne kryteria, które Wnioskodawcy muszą spełnić, żeby otrzymać wsparcie finansowe. Najważniejsze jest przygotować wniosek w taki sposób, aby najpierw otrzymał dofinansowanie, a następnie mógł zostać poprawnie zrealizowany. Bardzo ważną kwestią jest znajomość obowiązujących przepisów prawa, które warunkują realizację różnego rodzaju inwestycji. Dokonując zakupów ze środków UE beneficjent jest zobowiązany również do spełnienia wielu zobowiązań, w tym m.in.: stosowania ustawy Prawo Zamówień Publicznych lub wyboru wykonawcy zgodnie z zasadą konkurencyjności, czyli z zachowanie z zasad równego traktowania uczciwej konkurencji i przejrzystości. Powyższe kwestie zostały szeroko omówione przez prowadzącego w trakcie szkolenia.

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LGD "Ziemia Przemyska" Pl. Dominikański 3, 37-700 Przemyśl

Nasz adres

LGD "Ziemia Przemyska"
Pl. Dominikański 3
37-700 Przemyśl
 
16 676 02 57, 691 079 944, 691 106 533
 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.