CORTEVA
Godziny pracy biura: Poniedziałek-Piątek: 8:00 do 14:00
Corteva logo LGD logo

Szukaj na stronie

Bircza mCorteva Agriscience™, jedyna firma łącząca rolnictwo i naukę, której działania są całkowicie poświęcone rozwojowi rolnictwa. Łącząc możliwości DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection i Dow AgroSciences posiedliśmy wiedzę najjaśniejszych umysłów w dziedzinie rolnictwa gromadzoną przez ponad dwa stulecia osiągnięć naukowych.

 

 

 

 

Zaangażowanie w rozwój rolnictwa

Nasz globalny zasięg, dogłębna wiedza i zróżnicowane zasoby sprawiają, że gospodarstwa rolne mogą rozkwitać, a świat idzie naprzód.epszanie życia zarówno producentów, jak i konsumentów, zapewniając postęp na rzecz rozwoju przyszłych pokoleń.

 

Nasz cel

Ulepszanie życia zarówno producentów, jak i konsumentów, zapewniając postęp na rzecz rozwoju przyszłych pokoleń.

 

Nasze wartości

Wiedzeni naszymi przekonaniami i celem dążymy do ulepszania życia zarówno producentów, jak i konsumentów, zapewniając postęp na rzecz rozwoju przyszłych pokoleń.

 

Wzbogacanie życia

Poświęcamy się wzbogacaniu życia i dbaniu o ziemię. Jesteśmy liderami, dlatego przyświeca nam cel, który wykracza poza nasze bezpośrednie interesy –pragniemy pomóc społeczeństwu.

 

Gotowość na wyzwania

Jesteśmy liderami, którzy działają odważnie. Akceptujemy wyzwania, przed którymi staje nasza branża, i zrobimy wszystko, by zapewnić postęp rolnictwa.

 

Dociekliwość

Niestrudzenie opracowujemy innowacje. Przyspieszamy tempo innowacji, aby tworzyć rozwiązania, których skutkiem będzie wysokojakościowa żywność –teraz i w przyszłości.

 

Współpraca

Rozwijamy się dzięki współpracy. Różnorodność i współpraca pozwalają nam budować jedną firmę, wykraczać poza system żywnościowy i tworzyć wspólną wartość.

 

Uczciwość

Robimy zawsze, to co trzeba, zachowując wysokie standardy etyczne i prowadząc działalność w sposób bezpieczny oraz transparentny.

 

 

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LGD "Ziemia Przemyska" Pl. Dominikański 3, 37-700 Przemyśl

Nasz adres

LGD "Ziemia Przemyska"
Pl. Dominikański 3
37-700 Przemyśl
 
16 676 02 57, 691 079 944, 691 106 533
 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.