START
Godziny pracy biura: Poniedziałek-Piątek: 8:00 do 14:00
Corteva logo LGD logo

Szukaj na stronie

images/iacf1.jpg

Zakup kopaczek do ziemniakówW ramach programu TalentA Pani Elżbieta Moskowicz zdobyła III miejsce w konkursie grantowym i otrzymała 4 000,00 $ na realizację projektu „Zakup kopaczek do ziemniaków”.

W ramach projektu zostały zakupione dwie kopaczki elewatorowe do ziemniaków.Celem grantu było usprawnienie i ułatwienie pracy kobietom na wsi.

Zakupiony sprzęt będzie służył mieszkańcom Młodowic oraz całej Gminy Fredropol.

Realizacja Programu TalentA w Polsce była możliwa dzięki firmie Corteva Agriscience, która aktywnie wspiera kobiety pracujące w rolnictwie.   DZIĘKUJEMY!

 

 

GALERIA

Siłownia zewnętrzna w KniażycachW ramach programu TalentA Pani Alicja Kożuch we współpracy z uczestniczkami projektu z Gminy Fredropol i Przemyśl zdobyły I miejsce w konkursie grantowym i otrzymały 10 000,00 $ na realizację projektu „Aktywne kobiety na wsi”.

W ramach projektu zostały zrealizowane następujące działania:
- wykonanie siłowni zewnętrznej w miejscowości Kniażyce,
- zakup sprzętów: glebogryzarka, nożyce do żywopłotu, suszarki do grzybów, przecieraki do warzyw,
- szkolenie z obsługi siłowni.

Celem grantu było zwiększenie zaangażowania kobiet mieszkających i pracujących na wsi w dodatkowe aktywności podnoszące ich wiedzę, nakierowane na rozwój osobisty i wzrost i wzrost aktywności fizycznej.

Realizacja  Programu TalentA w Polsce była możliwa dzięki firmie  Corteva Agriscience, która aktywnie wspiera kobiety pracujące w rolnictwie.     DZIĘKUJEMY!

GALERIA

Z tradycją mi po drodze – wiem skąd pochodzęW ramach programu TalentA Pani Teresa Kwasiżur z Gminy Krzywcza we współpracy z pozostałymi uczestniczkami projektu zdobyły II miejsce w konkursie grantowym i otrzymały 6000,00 $ na realizację projektu „Z tradycją mi po drodze – wiem skąd pochodzę” – cykl zajęć edukacyjno – warsztatowych dla kobiet z terenów wiejskich.

W ramach projektu zostały zrealizowane następujące działania:

- zakup sprzętu gastronomicznego: patelnia elektryczna, taboret grzewczy, robot kuchenny, różnego rodzaju garnki, wózek kelnerski i inny drobny sprzęt AGD,

- wizyta studyjna wraz z warsztatami „Kobieta ze wsi to brzmi dumnie”,

- warsztaty pn. „O wiejskich ziołach dla zdrowia i urody”,

- podsumowanie projektu wraz z warsztatami „Tradycyjne potrawy wiejskie”.

Celem grantu było umożliwienie rozwoju osobistego kobiet pracujących w rolnictwie ze wskazaniem możliwości wykorzystania produktów rolnych oraz atutów wsi w innowacyjny sposób.

Realizacja Programu TalentA w Polsce była możliwa dzięki firmie Corteva, która aktywnie wspiera kobiety pracujące w rolnictwie.   DZIĘKUJEMY!

GALERIA

 

 

Często zadawane pytania:

Mogą. W programie mogą uczestniczyć kobiety w wieku 18 lat i starsze. Przepisy nie określają górnej granicy wieku. Uczestnikiem projektu TalentA może zostać każda rolniczka mieszkająca na wsi, która uczestniczy w życiu społecznym na swoim obszarze i przyczynia się do rozwoju społeczeństwa.

Wnioskodawcą może być kobieta będąca obywatelką Polski zamieszkująca miejscowość do 10tyś. mieszkańców oraz jest ubezpieczona w KRUS,

Regulamin programu wyraźnie stwierdza, że ​​osoby zatrudnione przez grupę spółek Corteva Agriscience lub osoby prawne współpracujące z Corteva Agriscience poprzez świadczenie usług, a także osoby pełniące funkcje publiczne lub z wyboru, nie mogą być uczestnikami programu.

Zgodnie z Regulaminem uczestnik zobowiązuje się do udziału w Programie na wszystkich etapach, w czasie, terminie i miejscu określonym w Regulaminie, dokumentacji projektowej umieszczonej na stronie internetowej lub w korespondencji otrzymanej od Realizatora - pocztą elektroniczną i/lub telefonicznie.

Konkurs ma mikrodotacje zostanie przeprowadzony w lipcu 2022 roku. W tym okresie Uczestnicy będą pracować indywidualnie nad mikroprojektami. W trakcie prac mogą zmieniać tematy i zakresy swoich projektów tak, aby jak najlepiej odpowiadały na potrzeby mieszkańców, a jednocześnie spełniały kryteria wyboru określone przez Organizatora.

 
 

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LGD "Ziemia Przemyska" Pl. Dominikański 3, 37-700 Przemyśl

Nasz adres

LGD "Ziemia Przemyska"
Pl. Dominikański 3
37-700 Przemyśl
 
16 676 02 57, 691 079 944, 691 106 533
 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.